Cenové trháky! - BT optika

Vážení zákazníci, v této sekci našich stránek pro Vás připravujeme nejaktuálnější akce a cenové nabídky šité právě Vám na míru.

Sledujte nás a nenechte si žádnou nabídku ujít!  Zaregistrujte se k odběru našeho Newsletteru, kde Vás budeme seriozně (nikoliv spamově) informovat o všech našich probíhajících a připravovaných akcích!

Děkujeme za Vaši přízeň!


na kvalitní brýlová skla Essilor - poze v naší optice « zpět | nahoru | tisk
fb icon
Novinky

Upozornění - otevírací doba
23. 12. 2018

Milí zákazníci, v období mezi 27.12.2018 - 1.1.2019 budou naše provozovny z důvodu invetury zavřené.

Přejeme Vám krásné Vánoce a děkujeme Vám za Vaši přízeň a důvěru v uplynulém roce. Do nového roku přejeme Vám i Vašim blízkým mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti!

MĚŘENÍ ZRAKU ZDARMA!
25. 10. 2018

Nečekejte týdny či měsíce na objednání k očnímu lékaři kvůli změření dioptrií či vystavení receptu.

V naší optice v Táboře Vám zkušený optometrista zrak změří a vybere s Vámi vhodná dioptrická skla do Vašich nových brýlí. To vše pro naše zákazníky ZDARMA!

SPECIÁLNÍ AKCE!
11. 10. 2018

Od 10.10.2018 do 31.12.2018 máme pouze v našich prodejnách optiky speciální akce a slevy na kvalitní značková skla Essilor. Skvěle uvidíte a ještě ušetříte! :-)

Podívejte se na leták do sekce Cenové trháky.

ZBRUSU NOVÁ PROVOZOVNA BT OPTIKA TÁBOR!
10. 09. 2018

Milí zákazníci, věříme, že jste si užili krásné léto, prázdniny a dovolenéMy jsme si v letních měsících rovněž užívali při navrhování a ztvárňování úplně nové pobočky BT optiky v Táboře. Jsme přesvědčeni, že jsme pro Vás otevřeli jednu z nejkrásnějších optik v Táboře. Vy si to přeci zasloužíte!

Nově nás tedy najdete od 10.9.2018 v budově Medifis Tábor, v ulici Jeronýmova 3164, u autobusového nádraží (budova, kde se nachází např. restaurace Terasa Jordán). Podrobnou mapu s umístěním provozovny naleznete v sekci "KONTAKTY".

Vybrali jsme pro Vás nové modely obrub, které Vám určitě skvěle padnou. Přijďte si některé vyzkoušet!

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se naviděnou!

EXPRESNÍ TERMÍNY
11. 04. 2017

Nové brýle pro vás můžeme zhotovit v expresním termínu. Své nové brýle si můžete vyzvednout již do druhého dne od objednání!

Nestihli jste některou z našich AKCÍ?
07. 03. 2017

Pokud Vám unikla některá naše výhodná akce na brýlové obruby či brýlová skla, pak nebuďte smutní! I v letošním roce pro Vás připravujeme další skvělé nabídky, které Vás nadchnou! Sledujte náš web nebo se jednoduše přihlašte k odběru našeho NEWSLETTERU a nenechte si nic ujít! Baví nás dělat Vám radost :-)

TOPlist