Trendy - BT optika

Nikdy není příliš brzy začít přemýšlet o módních trendech pro nacházející sezonu – včetně trendů v oční optice a především v brýlových obroučkách. Abyste zůstali stále na vrcholu módní vlny, budeme Vás na tomto místě informovat o nejnovějších trendech ve světě brýlové módy.

Informace čerpáme z exklusivních módních stránek, zaměřujících se na předpovídání trendů a přinášejících zkušený náhled na nejrůznější styly ve světě brýlí - www.fashionisers.com/trends. Ať už vyznáváte evropský, americký či jiný styl, nechceme, abyste propásli horké novinky a nové trendy, stylové brýlové obruby, které jedinečně doplní Vaši osobnost.

Níže ve Fotogalerii Vám tedy přinášíme aktuální náhled do nadcházející módní sezony brýlí 2015!BT optika fotogalerie

Trendy 2014 / 2015

Trendy 2014 / 2015

Typy obličejů - průvodce výběrem brýlí

Typy obličejů - průvodce výběrem brýlí

Prodejny BT optika

Prodejny BT optika

« zpět | nahoru | tisk
Novinky

UPOZORNĚNÍ !
14. 12. 2014

Dovolte nám, abychom Vás informovali, že v období od pondělí 22. prosince 2014 do neděle 4. ledna 2015 budou všechny naše provozovny uzavřené z důvodu vánočních svátků a inventur. Rádi Vás opět uvítáme od pondělí 5.1.2015 v Táboře, Milevsku či Sezimově Ústí.

EXPRESNÍ TERMÍNY
08. 12. 2014

Nové brýle pro vás můžeme zhotovit v expresním termínu, své nové brýle si můžete vyzvednout již do druhého dne od objednání...

NAŠE NOVÉ STRÁNKY
01. 12. 2014

A je to tady! K našemu 23-letému výročí poskytování profesionálních služeb v oblasti prodeje oční optiky jsme si nadělili zbrusu nové, moderní a svěží webové stránky. Je to však především dárek pro Vás! ;-)

TOPlist