Trendy - BT optika

Nikdy není příliš brzy začít přemýšlet o módních trendech pro nacházející sezonu – včetně trendů v oční optice a především v brýlových obroučkách. Abyste zůstali stále na vrcholu módní vlny, budeme Vás na tomto místě informovat o nejnovějších trendech ve světě brýlové módy.

Informace čerpáme z exklusivních módních stránek, zaměřujících se na předpovídání trendů a přinášejících zkušený náhled na nejrůznější styly ve světě brýlí - www.fashionisers.com/trends. Ať už vyznáváte evropský, americký či jiný styl, nechceme, abyste propásli horké novinky a nové trendy, stylové brýlové obruby, které jedinečně doplní Vaši osobnost.

Níže ve Fotogalerii Vám tedy přinášíme aktuální náhled do nadcházející módní sezony brýlí 2015!BT optika fotogalerie

Trendy 2014 / 2015

Trendy 2014 / 2015

Typy obličejů - průvodce výběrem brýlí

Typy obličejů - průvodce výběrem brýlí

Prodejny BT optika

Prodejny BT optika

« zpět | nahoru | tisk
Novinky

Nestihli jste naši AKCI 1+1 BRÝLE ZDRARMA?
26. 01. 2015

Pokud Vám unikla naše úspěšná lednová akce "Druhé brýle zcela zdarma", pak nebuďte smutní! V měsíci únoru pro Vás připravujeme další skvělé nabídky, které Vás nadchnou! Sledujte náš web nebo se jednoduše přihlašte k odběru našeho NEWSLETTERU a nenechte si nic ujít! Baví nás dělat Vám radost :-)

Tento týden AKCE 1+1 BRÝLE ZDRARMA!
12. 01. 2015

POZOR! V týdnu od 12.1. do 16.1. 2015 Vám ke každému nákupu kompletních brýlí nabídneme druhé brýle zcela ZDARMA! Navštivte naše prodejny v Táboře a Milevsku a prověřte naši neodolatelnou nabídku! Více info v našich prodejnách nebo zde.

KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2015!
01. 01. 2015

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2015 přejeme Vám i Vašim blízkým pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti. Společně s Vámi se těšíme na spoustu radostných okamžiků při vybírání těch nejlepších brýlí právě pro Vás!

EXPRESNÍ TERMÍNY
08. 12. 2014

Nové brýle pro vás můžeme zhotovit v expresním termínu, své nové brýle si můžete vyzvednout již do druhého dne od objednání...

NAŠE NOVÉ STRÁNKY
01. 12. 2014

A je to tady! K našemu 23-letému výročí poskytování profesionálních služeb v oblasti prodeje oční optiky jsme si nadělili zbrusu nové, moderní a svěží webové stránky. Je to však především dárek pro Vás! ;-)

TOPlist