Vyberte si svojí slevu!
Přihlaste se k odběru novinek a získejte 10% slevu na nákup v našich prodejnách.Prodejna Sezimovo Ústí
Prodejna Tábor
Prodejna Milevsko

Hlavní stránka - BT optika

Vítejte na webu BT-OPTIKA

Naše společnost působí v oblasti oční optiky více než 23 let - firma byla založena již v roce 1991. Jsou tu pro Vás 3 prodejny: v  Sezimově Ústí,   v Táboře v budově Polikliniky Tábor a v Milevsku v budově Polikliniky Milevsko . Všechny tři provozovny včetně našeho odborného personálu jsou stále připraveny poskytnout Vám nejkvalitnější a komplexní služby spojené s výběrem těch nejlepších brýlí pro Vás!

Naší prioritou je maximální spokojenost našich zákazníků a jejich návrat při potřebě poskytnutí dalších služeb. Za roky naší existence jsme si získali důvěru mnoha zákazníků.

Jsme NEJLEVNĚJŠÍ NA TÁBORSKU! Důvod?

  • neplatíme drahé nájmy v centru Tábora či Milevska - úsporu přenášíme do cen
  • realizujeme jen přiměřené marže, naším cílem je návrat zákazníka a jeho pozitivní doporučení, nikoliv jednorázový vysoký výdělek
  • nakupujeme pro Vás pouze kvalitní zboží ověřené praxí od kvalitních dealerů a dealerské slevy přenášíme na Vás - zákazníky
  • jsme rodinná firma, osobně se podílíme na podnikání, jsme v denním kontaktu s Vámi - zákazníky a rychle reagujeme na Vaše přání
  • PŘIJĎTE se na vlastní oči přesvědčit, že jsou naše ceny opravdu příznivé!


BT optika fotogalerie

Typy obličejů - průvodce výběrem brýlí

Typy obličejů - průvodce výběrem brýlí

Prodejny BT optika

Prodejny BT optika

Brýle: Trendy Jaro / Léto 2016

Brýle: Trendy Jaro / Léto 2016

Komentáře této stránky


přidat nový komentář

Jana V. | 04. 12. 2015

Bezkonkurenční cena

Cena celého kompletu včetně skel naprosto bezkonkurenční. A to mám silné dioptrie. Škoda, že jsem na vás nenarazila dříve. Možná trochu menší prodejna optiky, ale to nic nemění na tom, že servis byl skvělý a výběr obrouček velký. Určitě doporučím! Jana V.


Radek Beneš | 12. 10. 2015

Super přístup

Komunikace, přístup, rychlost - super. Milý personál, ochota paní optičky. díky


Lenka O. | 03. 08. 2015

Díky!

Super rychlý servis, perfektní komunikace, velká ochota. Díky!


Jaroslav V. | 21. 05. 2015

Výborná optika

Dobrý den, ještě jednou díky za opravu mých oblíbených brýlí! Už jsem myslel, že se s nimi budu muset rozloučit :-) Ty nové od vás rovněž padnou jako ulité, díky za vaši trpělivost! Srdečně zdraví Jaroslav


Rybáková Linda | 15. 03. 2015

Bezvadná optika

Dobrý den, chodíme k Vám s dcerou pravidelně a vždy jsme velmi spokojení! Sortiment, milá a profesionální obsluha a příjemné prostředí. Vřele všem doporučuji!!


Tereza Smitalová | 09. 12. 2014

Perfektní služby - děkuji!

Dobrý den, chtěla bych vám jště jednou poděkovat za perfektní přístup a rady při mém nákupu brýlí. Kamarádky mi nové obroučky hned pochválily, vypadám prý úžasně! ;-)) Dokonce i manžel si všiml! A máte krásné nové stránky - jen tak dál! zdraví zákaznice z Tábora :-)

« zpět | nahoru | tisk
Novinky

EXPRESNÍ TERMÍNY
11. 04. 2017

Nové brýle pro vás můžeme zhotovit v expresním termínu. Své nové brýle si můžete vyzvednout již do druhého dne od objednání!

Nestihli jste některou z našich AKCÍ?
07. 03. 2017

Pokud Vám unikla některá naše výhodná akce na brýlové obruby či brýlová skla, pak nebuďte smutní! I v letošním roce pro Vás připravujeme další skvělé nabídky, které Vás nadchnou! Sledujte náš web nebo se jednoduše přihlašte k odběru našeho NEWSLETTERU a nenechte si nic ujít! Baví nás dělat Vám radost :-)

KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2017!
01. 01. 2017

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2017 přejeme Vám i Vašim blízkým pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti. Společně s Vámi se těšíme na spoustu radostných okamžiků při vybírání těch nejlepších a nejkrásnějších brýlí právě pro Vás!

Newsletter + slevy pro Vás


Rozesílání nepravidelných novinek na emaily zaregistrovaných uživatelů.

TOPlist