Opravy & Servis - BT optika

Ve všech našich pobočkách zajišťujeme základní záruční i pozáruční servis dioptrických i slunečních brýlí.

  • Naše dílna je vybavena veškerým nářadím potřebným k úpravě či opravě brýlí. Jedná se o základní opravy jako jsou utažení šroubků, matiček, výměna silikonových sedel, koncovek a jiných částí brýlí.

  • Dále provádíme čištění brýlí pomocí ultrazvuku. 

  • Při závažnějších poškozeních, jako jsou prasklé či ulomené části brýlí jsme schopni tuto závadu opravit pomocí letovacího zařízení.

  • Naše dílna je také vybavena nejmodernější technikou na zábrus brýlových čoček. Znamená to, že pokud máme Vámi vybranou brýlovou čočku se všemi potřebnými parametry na skladě, jsme schopni ji za velmi krátkou dobu zabrousit do obruby, kterou si u nás vyberete. 

  • Samozřejmostí je také úprava hotových brýlí pro Vaše potřeby a vzhledem ke všem parametrům Vašeho obličeje

  • Nezapomeňte, že Vás brýle reprezentují ve společnosti a proto je dobré jednou za čas nechat brýle odborně seřídit a vyčistit. Vyhnete se tak nepříjemným situacím, kdy vám zničehonic vypadne sklíčko nebo se Vám uvolní stranička.

  • Veškerý servis u nás koupených brýlí provádíme samozřejmě bezplatně.


« zpět | nahoru | tisk
fb icon
Novinky

JEDEME JIŽ NA PLNÝ PLYN!
29. 04. 2020

Milí zákazníci, s potěšením Vám oznamujeme, že všechny naše provozovny (Tábor, Sez. Ústí a Milevsko) budou od 30.4.2020 plně otevřeny ve standardní provozovní době. Otevírací dobu naleznete v sekci Kontakty. Děkujeme Vám za Vaši přízeň!

PRODEJNA V S.ÚSTÍ PŘEMÍSTĚNA O 50 METRŮ
07. 10. 2019

Milí zákazníci, od 23.9.2019 nás v Sezimově Ústí najdete v nové prodejně, která je jen kousíček od té staré. Zůstali jsme nadále v přední části hotelu MAS, avšak nyní jsme vlevo od hlavního vchodu do hotelu (mezi vinotékou a řeznictvím, bývalá pobočka KB). Určitě oceníte více prostoru s posezením pro klienty a jejich doprovod a širší nabídku obrub. Přijďte se sami přesvědčit! Těšíme se na Vás!

MĚŘENÍ ZRAKU ZDARMA!
06. 10. 2019

Nečekejte týdny či měsíce na objednání k očnímu lékaři kvůli změření dioptrií.

V naší optice v Táboře Vám zkušený optometrista zrak změří a vybere s Vámi vhodná dioptrická skla do Vašich nových brýlí. To vše při zakoupení brýlí u nás ZDARMA!

MĚŘENÍ ZRAKU ZDARMA!
06. 02. 2019

Nečekejte týdny či měsíce na objednání k očnímu lékaři kvůli změření dioptrií či vystavení receptu.

V naší optice v Táboře Vám zkušený optometrista zrak změří a vybere s Vámi vhodná dioptrická skla do Vašich nových brýlí. To vše pro naše zákazníky ZDARMA!

EXPRESNÍ TERMÍNY
11. 04. 2017

Nové brýle pro vás můžeme zhotovit v expresním termínu. Své nové brýle si můžete vyzvednout již do druhého dne od objednání!

Nestihli jste některou z našich AKCÍ?
07. 03. 2017

Pokud Vám unikla některá naše výhodná akce na brýlové obruby či brýlová skla, pak nebuďte smutní! I v letošním roce pro Vás připravujeme další skvělé nabídky, které Vás nadchnou! Sledujte náš web nebo se jednoduše přihlašte k odběru našeho NEWSLETTERU a nenechte si nic ujít! Baví nás dělat Vám radost :-)

TOPlist