Opravy & Servis - BT optika

Ve všech našich pobočkách zajišťujeme základní záruční i pozáruční servis dioptrických i slunečních brýlí.

  • Naše dílna je vybavena veškerým nářadím potřebným k úpravě či opravě brýlí. Jedná se o základní opravy jako jsou utažení šroubků, matiček, výměna silikonových sedel, koncovek a jiných částí brýlí.

  • Dále provádíme čištění brýlí pomocí ultrazvuku. 

  • Při závažnějších poškozeních, jako jsou prasklé či ulomené části brýlí jsme schopni tuto závadu opravit pomocí letovacího zařízení.

  • Naše dílna je také vybavena nejmodernější technikou na zábrus brýlových čoček. Znamená to, že pokud máme Vámi vybranou brýlovou čočku se všemi potřebnými parametry na skladě, jsme schopni ji za velmi krátkou dobu zabrousit do obruby, kterou si u nás vyberete. 

  • Samozřejmostí je také úprava hotových brýlí pro Vaše potřeby a vzhledem ke všem parametrům Vašeho obličeje

  • Nezapomeňte, že Vás brýle reprezentují ve společnosti a proto je dobré jednou za čas nechat brýle odborně seřídit a vyčistit. Vyhnete se tak nepříjemným situacím, kdy vám zničehonic vypadne sklíčko nebo se Vám uvolní stranička.

  • Veškerý servis u nás koupených brýlí provádíme samozřejmě bezplatně.


« zpět | nahoru | tisk
fb icon
Novinky

DOVOLENÁ - Termíny, kdy bude zavřeno :-)
05. 08. 2019

Milí zákazníci, i my si musíme na chvíli odpočinout a vzít si o prázdninách pár dnů dovolené :-) Některé dny proto nebudou naše provozovny otevřené. Děkujeme za pochopení. Zde je přehled, které dny to budou:

TÁBOR - DOVOLENÁ

5.8. - 6.8. 2019

26.8. - 27.8. 2019

 

MILEVSKO - DOVOLENÁ

8.8. 2019

15.8. 2019

20.8. 2019

22.8. 2019

29.8. 2019

OTEVÍRACÍ DOBA Sezimovo Ústí - ČERVENEC, SRPEN
30. 06. 2019

Vážení zákazníci, po dobu letních prázdnin budeme mít na provozovně v Sezimově Ústí o jednu hodinu zkrácenou otevírací dobu. V měsíci červenci a srpnu se na Vás budeme těšit každý pracovní den mezi 8-12 a 13-16 hodinou. Děkujeme za pochopení.

MĚŘENÍ ZRAKU ZDARMA!
06. 02. 2019

Nečekejte týdny či měsíce na objednání k očnímu lékaři kvůli změření dioptrií či vystavení receptu.

V naší optice v Táboře Vám zkušený optometrista zrak změří a vybere s Vámi vhodná dioptrická skla do Vašich nových brýlí. To vše pro naše zákazníky ZDARMA!

ZBRUSU NOVÁ PROVOZOVNA BT OPTIKA TÁBOR!
10. 09. 2018

Milí zákazníci, věříme, že jste si užili krásné léto, prázdniny a dovolenéMy jsme si v letních měsících rovněž užívali při navrhování a ztvárňování úplně nové pobočky BT optiky v Táboře. Jsme přesvědčeni, že jsme pro Vás otevřeli jednu z nejkrásnějších optik v Táboře. Vy si to přeci zasloužíte!

Nově nás tedy najdete od 10.9.2018 v budově Medifis Tábor, v ulici Jeronýmova 3164, u autobusového nádraží (budova, kde se nachází např. restaurace Terasa Jordán). Podrobnou mapu s umístěním provozovny naleznete v sekci "KONTAKTY".

Vybrali jsme pro Vás nové modely obrub, které Vám určitě skvěle padnou. Přijďte si některé vyzkoušet!

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se naviděnou!

EXPRESNÍ TERMÍNY
11. 04. 2017

Nové brýle pro vás můžeme zhotovit v expresním termínu. Své nové brýle si můžete vyzvednout již do druhého dne od objednání!

Nestihli jste některou z našich AKCÍ?
07. 03. 2017

Pokud Vám unikla některá naše výhodná akce na brýlové obruby či brýlová skla, pak nebuďte smutní! I v letošním roce pro Vás připravujeme další skvělé nabídky, které Vás nadchnou! Sledujte náš web nebo se jednoduše přihlašte k odběru našeho NEWSLETTERU a nenechte si nic ujít! Baví nás dělat Vám radost :-)

TOPlist